VissArchive paskirtis ir funkcija

VissArchive “ ir „ BizArchive “ tarptautinių svetainių grupė yra didžiausia pasaulyje istorinės, archyvinės ar neišsamios informacijos apie verslo žinynus internete kolekcija.

Jis papildo AllBiz “ ir „ AllBiz tarptautinių svetainių grupę.

„ AllBiz “ išvardija daugiau nei 160 milijonų daugiausia aktyvių tarptautinių verslų ir BizArchive sąrašus virš 210 milijonų archyvuoja tarptautinius verslo sąrašus. Dviejų katalogų rinkiniai beveik nesutampa. Svetainių duomenų bazėje yra daugiau nei 370 milijonų unikalūs verslo sąrašai.

„ VissArchive “ yra nemokama „ AllBiz įmonės internetinė duomenų bazės paslauga. AllBiz daugiau nei dvidešimt metų renka verslo įrašų duomenis apie šimtus milijonų įmonių visame pasaulyje. Mūsų AllBiz kataloge pateikiame naujausią arba išsamesnę verslo žinyno informaciją.

Sukūrėme VissArchive , nes turėjome daug atvejų, kai mūsų duomenų bazių vartotojai norėjo informacijos apie verslą, net jei jis buvo uždarytas arba neišsamus. Išsiaiškinome, kad šie archyviniai duomenys gali būti naudojami daugeliu atvejų.

Savo AllBiz kataloguose išvardijame įmones, kurios, mūsų nuomone, yra dabartinės ir (arba) svarbios. VissArchive išvardijame visas įmones, kurias radome duomenų rinkimo procesuose, kurių AllBiz . Šios įmonės dažniausiai yra uždarytos arba mažiau aktyvios dabartinės įmonės arba įmonės, kuriose informacijos, kurią galėjome surinkti, yra nedaug.

Manome, kad AllBiz ir „ BizArchive “ kartu yra didžiausias nemokamas verslo katalogų duomenų šaltinis internete ir kartu yra pirmaujantis išteklius ieškant informacijos apie esamas ir buvusias įmones pasaulyje.

Be to, kartais pašaliname aktyvų verslą, nes pastaruoju metu neradome informacijos apie įmonę, tačiau verslas vis dar aktyvus. Be to, daug kartų uždarytos įmonės vis dar yra įtrauktos į mūsų AllBiz katalogą, nes mūsų duomenų rinkimo procesas yra ribotas, netobulas arba lėtas ir mes dar neperkėlėme įmonės į savo archyvą.