Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Ziepniekkalna sākumskola

Kontaktinė informacija

Ziepniekkalna sākumskola
Vienības gatve 184
Ryga, Rygos rajonas
Gauti maršrutą
Valandos: Rodyti
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės Ziepniekkalna sākumskola veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
pramonė
Švietimas
Dalyvauja:
Elementary School
ISIC kodai
8510

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Ziepniekkalna sākumskola?

Ziepniekkalna sākumskola adresas yra Vienības gatve 184, Ryga, Rygos rajonas.
Q2

Kokiomis dienomis Ziepniekkalna sākumskola atidarytas?

Ziepniekkalna sākumskola yra atviras
pirmadienis:07:00–09:00, 16:00–00:00, 16:00–23:00
antradienis:07:00–09:00, 16:00–23:00
trečiadienis:07:00–09:00, 16:00–23:00, 17:00–23:00
ketvirtadienis:07:00–09:00, 16:00–23:00, 18:00–23:00
penktadienis:07:00–09:00, 12:00–13:00, 16:00–23:00, 17:00–21:00
šeštadienis:08:00–10:00, 12:00–13:00, 15:00–23:00, 17:00–21:00
sekmadienis:09:00–00:00
Q3

Koks yra Ziepniekkalna sākumskola žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Ziepniekkalna sākumskola svetainės, bet Ziepniekkalna sākumskola galite rasti Foursquare.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Vienības gatve 184 Ryga, Rygos rajonas
+

Parašyti atsiliepimą