Stūra bārs
4,9 ★★★★★ 10+ atsiliepimų
Kontaktinė informacija
| pirmadienis | |
| antradienis | |
| trečiadienis | |
| ketvirtadienis | |
| penktadienis | |
| šeštadienis | |
| sekmadienis | |
Verslo aprašymas
Įmonės Stūra bārs veiklos vieta: Vecryga.
Klausimai ir atsakymai
Q1
Kur yra Stūra bārs?
Stūra bārs adresas yra Tirgoņu iela 5/7, Vecryga, 1050.Q2
Kokiomis dienomis Stūra bārs atidarytas?
Stūra bārs yra atviras kt 14:00–01:00; pn–št 14:00–02:00; uždarytas pr–tr, sk .Q3
Koks yra Stūra bārs žiniatinklio adresas (URL)?
Nėra nurodytos Stūra bārs svetainės, bet Stūra bārs galite rasti
"Facebook".
+Papildomos įmonės šiuo adresu
Tirgoņu iela 5/7 Vecryga, 1050
Doms
Įmonė šiuo adresu
GAO
Įmonė šiuo adresu
+Verslo atsiliepimai
★★★★★Nėra atsiliepimų apie VissArchive4,9★★★★★daugiau nei 10 atsiliepimų kitur
0 Reviews
Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.