Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Robim Māj'

Kontaktinė informacija

Robim Māj'
Medema iela 10
Baluožiai, Kekava, 2112
Gauti maršrutą
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės Robim Māj' veiklos vieta: Baluožiai, Kekava.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Robim Māj'?

Robim Māj' adresas yra Medema iela 10, Baluožiai, Kekava, 2112.
Q2

Koks yra Robim Māj' žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Robim Māj' svetainės, bet Robim Māj' galite rasti Foursquare.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Medema iela 10 Baluožiai, Kekava, 2112
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-2112

Įmonės vietovėje LV-2112: 52
Gyventojų skaičius: 2.302

Kategorijos

Shopping:  14 %
Professional Services:  11 %
Food:  10 %
Industry:  10 %
Education:  10 %
Kita:  45 %

Kaina

Nebrangus:  67 %
vidutinis:  33 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  53 %
2:  47 %
Kita:  0 %

Mikrorajonai

Grīziņkalns:  25 %
Old Riga:  25 %
Pļavnieki:  25 %
Ķengarags:  25 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-2112 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  53 %
Vyrų:  47 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą