Junge.lv
4,3 ★★★★★ daugiau nei 50 atsiliepimų
Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
Kontaktinė informacija
Junge.lvBrīvības iela 52, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1011
Gauti maršrutą Istorinis telefonas: 67 285 204
| pirmadienis | |
| antradienis | |
| trečiadienis | |
| ketvirtadienis | |
| penktadienis | |
| šeštadienis | |
| sekmadienis | |
Verslo aprašymas
Įmonės Junge.lv veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
pramonė
Maistas
Dalyvauja:
Pastry Shop
ISIC kodai
4721
Klausimai ir atsakymai
Q1
Kur yra Junge.lv?
Junge.lv adresas yra Brīvības iela 52, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.Q2
Kokiomis dienomis Junge.lv atidarytas?
Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
Junge.lv yra atviras pr–pn 07:30–20:00; št 09:00–20:00; sk 10:00–19:00 .
Q3
Koks yra Junge.lv žiniatinklio adresas (URL)?
Junge.lv svetainė yra
www.junge.lv.
Q4
Ar Junge.lv teikia belaidžio interneto („WiFi“) paslaugą?
Taip, Junge.lv šioje vietoje turi „WiFi“. +Panašios įmonės netoliese
+Papildomos įmonės šiuo adresu
Brīvības iela 52, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1011
+Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1011
Įmonės vietovėje LV-1011: 2.253
Gyventojų skaičius: 6.127
Kategorijos
Professional Services: 16 %
Mikrorajonai
Latgales priekšpilsēta: 22 %
+Vietovės Pašto Kodas LV-1011 statistika ir demografija
+Verslo atsiliepimai
★★★★★Nėra atsiliepimų apie VissArchive4,3★★★★★daugiau nei 50 atsiliepimų kitur
0 Reviews
Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.