Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Gimnāzijas Sporta Kompleks

3,2 ★★★★★ 10+ atsiliepimų

Kontaktinė informacija

Gimnāzijas Sporta Kompleks
Āgenskalna iela 21a
Ryga, Rygos rajonas, 1048
Gauti maršrutą
Valandos: Rodyti
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės Gimnāzijas Sporta Kompleks veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Gimnāzijas Sporta Kompleks?

Gimnāzijas Sporta Kompleks adresas yra Āgenskalna iela 21a, Ryga, Rygos rajonas, 1048.
Q2

Kokiomis dienomis Gimnāzijas Sporta Kompleks atidarytas?

Gimnāzijas Sporta Kompleks yra atviras
pirmadienis:08:00–22:00
antradienis:08:00–09:00, 16:00–22:00
trečiadienis:08:00–21:00
ketvirtadienis:08:00–12:00, 15:00–21:00
penktadienis:08:00–21:00
šeštadienis:12:00–13:00, 16:00–19:00
sekmadienis:12:00–13:00
Q3

Koks yra Gimnāzijas Sporta Kompleks žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Gimnāzijas Sporta Kompleks svetainės, bet Gimnāzijas Sporta Kompleks galite rasti Foursquare.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Āgenskalna iela 21a Ryga, Rygos rajonas, 1048
+

Parašyti atsiliepimą

Verslo atsiliepimai

★★★★★Nėra atsiliepimų apie VissArchive3,2★★★★★daugiau nei 10 atsiliepimų kitur

0 Reviews

Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.