Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Bumblebutts HQ's

Kontaktinė informacija

Bumblebutts HQ's
Dzirnavu Iela 5
Ryga, Rygos rajonas, 1010
Gauti maršrutą
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės Bumblebutts HQ's veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Bumblebutts HQ's?

Bumblebutts HQ's adresas yra Dzirnavu Iela 5, Ryga, Rygos rajonas, 1010.
Q2

Koks yra Bumblebutts HQ's žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Bumblebutts HQ's svetainės, bet Bumblebutts HQ's galite rasti Foursquare.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Dzirnavu Iela 5 Ryga, Rygos rajonas, 1010
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1010

Įmonės vietovėje LV-1010: 8.210
Gyventojų skaičius: 10.827
LV-1010 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Professional Services:  21 %
Shopping:  16 %
Kita:  63 %

Kaina

Nebrangus:  49 %
vidutinis:  36 %
brangus:  15 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  68 %
2:  30 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Centra rajons:  75 %
Centrs:  21 %
Kita:  5 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1010 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą