Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Bruņinieku iela 33

Kontaktinė informacija

Bruņinieku iela 33
Bruņinieku iela 33, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1001
Gauti maršrutą
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės Bruņinieku iela 33 veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Bruņinieku iela 33?

Bruņinieku iela 33 adresas yra Bruņinieku iela 33, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q2

Koks yra Bruņinieku iela 33 žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Bruņinieku iela 33 svetainės, bet Bruņinieku iela 33 galite rasti Foursquare.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Bruņinieku iela 33, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1001
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1001

Įmonės vietovėje LV-1001: 1.100
Gyventojų skaičius: 5.831
LV-1001 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  29 %
Professional Services:  13 %
Kita:  58 %

Kaina

Nebrangus:  42 %
vidutinis:  40 %
brangus:  18 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  57 %
2:  42 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Centra rajons:  73 %
Centrs:  18 %
Kita:  9 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1001 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą