Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Autoveikals VE HENRI

Kontaktinė informacija

Autoveikals VE HENRI
Kalnciema iela 146
Ryga, Rygos rajonas, 1046
Gauti maršrutą
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės Autoveikals VE HENRI veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
pramonė
Automobilių
Dalyvauja:
Car Repair and Maintenance
ISIC kodai
4520

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Autoveikals VE HENRI?

Autoveikals VE HENRI adresas yra Kalnciema iela 146, Ryga, Rygos rajonas, 1046.
Q2

Koks yra Autoveikals VE HENRI žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Autoveikals VE HENRI svetainės, bet Autoveikals VE HENRI galite rasti Foursquare.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Kalnciema iela 146 Ryga, Rygos rajonas, 1046
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1046

Įmonės vietovėje LV-1046: 2.880
Gyventojų skaičius: 20.087
LV-1046 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  34 %
Industry:  12 %
Professional Services:  11 %
Kita:  44 %

Kaina

Nebrangus:  56 %
vidutinis:  39 %
brangus:  6 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  66 %
2:  32 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Pleskodāle:  18 %
Zemgales priekšpilsēta:  65 %
Āgenskalns:  6 %
Kita:  11 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1046 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą