Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

APS kafejnīca

Kontaktinė informacija

APS kafejnīca
Plieņciema iela 15
Marupė, Marupės savivaldybė, 2167
Gauti maršrutą
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės APS kafejnīca veiklos vieta: Marupė, Marupės savivaldybė.
pramonė
Restoranai
Dalyvauja:
Diner
ISIC kodai
5610

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra APS kafejnīca?

APS kafejnīca adresas yra Plieņciema iela 15, Marupė, Marupės savivaldybė, 2167.
Q2

Koks yra APS kafejnīca žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos APS kafejnīca svetainės, bet APS kafejnīca galite rasti Foursquare.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Plieņciema iela 15 Marupė, Marupės savivaldybė, 2167
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-2167

Įmonės vietovėje LV-2167: 1.667
Gyventojų skaičius: 8.750

Kategorijos

Shopping:  20 %
Industry:  19 %
Professional Services:  12 %
Automotive:  10 %
Kita:  39 %

Kaina

vidutinis:  57 %
Nebrangus:  43 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

2:  52 %
67:  46 %
Kita:  2 %

Mikrorajonai

Bieriņi:  5 %
Centrs:  9 %
Grīziņkalns:  5 %
Imanta:  5 %
Maskavas Forštate:  5 %
Mārupe:  5 %
Old Riga:  5 %
Pleskodāle:  14 %
Purvciems:  5 %
Salas:  5 %
Sarkandaugava:  5 %
Teika:  5 %
Vecozoli:  5 %
Zemgales priekšpilsēta:  5 %
Ziepniekkalns:  5 %
Āgenskalns:  5 %
Čiekurkalns:  5 %
Ķīpsala:  9 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-2167 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  53 %
Vyrų:  47 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą