Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Vilniaus dronų treniruočių erdvė

Kontaktinė informacija

Vilniaus dronų treniruočių erdvė
Vilniaus g 9, Vilnius, 05262 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Valandos: Rodyti
Tinklas: vilnius.lt
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

pramonė
Sportas ir laisvalaikis
Dalyvauja:
Sports club
ISIC kodai
9312

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Vilniaus dronų treniruočių erdvė?

Vilniaus dronų treniruočių erdvė adresas yra Vilniaus g 9, Vilnius, 05262 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis Vilniaus dronų treniruočių erdvė atidarytas?

Vilniaus dronų treniruočių erdvė yra atviras pr–sk 24 Valandos .
Q3

Koks yra Vilniaus dronų treniruočių erdvė žiniatinklio adresas (URL)?

Vilniaus dronų treniruočių erdvė svetainė yra vilnius.lt.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 05262

Įmonės vietovėje 05262: 9
Gyventojų skaičius: 534
+

Parašyti atsiliepimą