VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla
Kontaktinė informacija
VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veiklaŠeškinės g. 22, LT-07156 VILNIUS
Vilnius, Vilniaus apskritis
Gauti maršrutą Verslo aprašymas
Įmonės VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla veiklos vieta: Vilnius, Vilniaus apskritis. Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Grožio salonai.
pramonė
Grožio salonai ir Spa » Grožio salonai
Dalyvauja:
Grožio salonai, Hair Salon
ISIC kodai
9602
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla telefono numeris?
VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla telefono numeris yra (8-607) 41503.Q2
Kur yra VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla?
VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla adresas yra Šeškinės g. 22, LT-07156 VILNIUS, Vilnius, Vilniaus apskritis.Q3
Ar yra pagrindinis VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su VAIKŲ KIRPYKLĖLĖ, individuali veikla telefono numeriu (8-607) 41503. +Panašios įmonės netoliese
Fine LookGrožio salonai0,68 km · Fabijoniškių g. 5c-102 DepexaGrožio salonai0,7 km · Ukmergės g. 233 ZiereGrožio salonai0,36 km · Dūkštų g. 2 +Papildomos įmonės šiuo adresu
Šeškinės g. 22, LT-07156 VILNIUS Vilnius, Vilniaus apskritis
+Įmonės vietovėje Pašto Kodas 07156
Įmonės vietovėje 07156: 361
Gyventojų skaičius: 944
Kategorijos
Professional Services: 11 %
+Vietovės Pašto Kodas 07156 statistika ir demografija
+