Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

UAB "Medienos Įvairovė"

Kontaktinė informacija

UAB "Medienos Įvairovė"
Algirdo g. 9A, Vilnius
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-5) 264 7307
Faksas: (8-5) 264 7308

Verslo aprašymas

pramonė
pramonė
Dalyvauja:
Saw Mill
ISIC kodai
1610

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra UAB "Medienos Įvairovė" telefono numeris?

UAB "Medienos Įvairovė" telefono numeris yra (8-5) 264 7307.
Q2

Kur yra UAB "Medienos Įvairovė"?

UAB "Medienos Įvairovė" adresas yra Algirdo g. 9A, Vilnius, Vilniaus apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis UAB "Medienos Įvairovė" kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su UAB "Medienos Įvairovė" telefono numeriu (8-5) 264 7307.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Algirdo g. 9A, Vilnius
+

Parašyti atsiliepimą