Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

UAB "Ideju imperija"

Įmonės kontaktai

Tomas Kanapeckas

UAB "Ideju imperija"
El. paštas: [email protected]

Kontaktinė informacija

UAB "Ideju imperija"
Rinktines g. 55
Vilnius, Vilniaus apskritis
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-672) 74001
Telefonai: (8-5) 232 4444

Verslo aprašymas

Įmonės UAB "Ideju imperija" veiklos vieta: Vilnius, Vilniaus apskritis.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra UAB "Ideju imperija" telefono numeris?

UAB "Ideju imperija" telefono numeris yra (8-672) 74001.
Q2

Kur yra UAB "Ideju imperija"?

UAB "Ideju imperija" adresas yra Rinktines g. 55, Vilnius, Vilniaus apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis UAB "Ideju imperija" kontaktinis asmuo?

Tomas Kanapeckas yra pagrindinis UAB "Ideju imperija" kontaktinis asmuo. Galite susisiekti su Tomas Kanapeckas el. pašto adresu [email protected].
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Rinktines g. 55 Vilnius, Vilniaus apskritis
+

Parašyti atsiliepimą