Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

UAB "Haorun"

Kontaktinė informacija

UAB "Haorun"
Pramonės g. 31, LT-62175, ALYTUS
Alytus, Alytaus apskritis
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-315) 52110

Verslo aprašymas

Įmonės UAB "Haorun" veiklos vieta: Alytus, Alytaus apskritis.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra UAB "Haorun" telefono numeris?

UAB "Haorun" telefono numeris yra (8-315) 52110.
Q2

Kur yra UAB "Haorun"?

UAB "Haorun" adresas yra Pramonės g. 31, LT-62175, ALYTUS, Alytus, Alytaus apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis UAB "Haorun" kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su UAB "Haorun" telefono numeriu (8-315) 52110.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Pramonės g. 31, LT-62175, ALYTUS Alytus, Alytaus apskritis
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 62175

Gyventojų skaičius: 12.304

Kategorijos

Industry:  33 %
Shopping:  21 %
Automotive:  12 %
Professional Services:  10 %
Kita:  24 %

Vietovės Kodai

315:  58 %
6:  42 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 62175 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  53 %
Vyrų:  47 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą