Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

The Town

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.

Kontaktinė informacija

The Town
Savanorių pr. 109, Kaunas, 44146 Kauno m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Istorinis telefonas: (8-626) 36555
Istorinės valandos: Rodyti
Tinklas: town.lt
Facebook profilis: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Restoranai.
pramonė
Restoranai
Dalyvauja:
Restoranų ir pagaminto valgio teikimo veikla
ISIC kodai
5610

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra The Town?

The Town adresas yra Savanorių pr. 109, Kaunas, 44146 Kauno m. sav., Lithuania, Kauno apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis The Town atidarytas?

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
The Town yra atviras pr–pn 11:00–22:00; uždarytas št–sk .
Q3

Koks yra The Town žiniatinklio adresas (URL)?

The Town svetainė yra town.lt.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Savanorių pr. 109, Kaunas, 44146 Kauno m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 44146

Įmonės vietovėje 44146: 219
Gyventojų skaičius: 462

Kategorijos

Shopping:  23 %
Medical:  13 %
Professional Services:  11 %
Industry:  10 %
Kita:  42 %

Vietovės Kodai

6:  58 %
37:  42 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 44146 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą