Sushi Time
2,5 ★★★★★ 1+ atsiliepimai
Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
Kontaktinė informacija
Sushi TimeS. Daukanto g. 10, Kaunas, 44308 Kauno m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą Istorinis telefonas: (8-658) 57777
| pirmadienis | |
| antradienis | |
| trečiadienis | |
| ketvirtadienis | |
| penktadienis | |
| šeštadienis | |
| sekmadienis | |
Verslo aprašymas
Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Sushi restoranai.
pramonė
Restoranai » Japonų restoranai; Sushi restoranai
Dalyvauja:
Sushi restoranai, Greito maisto restoranai, Japonų restoranai, Restoranų ir pagaminto valgio teikimo veikla
ISIC kodai
5610
Klausimai ir atsakymai
Q1
Kur yra Sushi Time?
Sushi Time adresas yra S. Daukanto g. 10, Kaunas, 44308 Kauno m. sav., Lithuania, Kauno apskritis.Q2
Kokiomis dienomis Sushi Time atidarytas?
Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
Sushi Time yra atviras pr–kt, sk 10:00–22:00; pn–št 11:00–23:00 .
Q3
Koks yra Sushi Time žiniatinklio adresas (URL)?
Nėra nurodytos Sushi Time svetainės, bet Sushi Time galite rasti
"Facebook".
+Panašios įmonės netoliese
UAB GintaurijaSushi restoranai5,63 km · Pramonės pr. 16f Centrinis Kauno turgus +Papildomos įmonės šiuo adresu
S. Daukanto g. 10, Kaunas, 44308 Kauno m. sav., Lithuania
+Įmonės vietovėje Pašto Kodas 44308
Įmonės vietovėje 44308: 75
Gyventojų skaičius: 466
Kategorijos
Professional Services: 22 %
+Vietovės Pašto Kodas 44308 statistika ir demografija
+Verslo atsiliepimai
★★★★★Nėra atsiliepimų apie VissArchive2,5★★★★★1+ atsiliepimai kitur
0 Reviews
Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.