Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Stiklangos“ autoservisas

Kontaktinė informacija

Stiklangos“ autoservisas
S. Stanevičiaus g. 96, Vilnius, 07103 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Valandos: Rodyti
Tinklas: www.allauto.lt
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

pramonė
Automobilių
Dalyvauja:
Car Repair and Maintenance
ISIC kodai
4520

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Stiklangos“ autoservisas?

Stiklangos“ autoservisas adresas yra S. Stanevičiaus g. 96, Vilnius, 07103 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis Stiklangos“ autoservisas atidarytas?

Stiklangos“ autoservisas yra atviras pr–pn 08:00–18:00; št 09:00–14:00; uždarytas sk .
Q3

Koks yra Stiklangos“ autoservisas žiniatinklio adresas (URL)?

Stiklangos“ autoservisas svetainė yra www.allauto.lt.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

S. Stanevičiaus g. 96, Vilnius, 07103 Vilniaus m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 07103

Įmonės vietovėje 07103: 21
Gyventojų skaičius: 481

Kategorijos

Shopping:  26 %
Sports & Activities:  13 %
Industry:  11 %
Education:  11 %
Professional Services:  9 %
Kita:  30 %

Vietovės Kodai

5:  71 %
6:  29 %
Kita:  0 %

Mikrorajonai

Fabijoniškės:  78 %
Naujininkai:  11 %
Senamiestis:  11 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 07103 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  54 %
Vyrų:  46 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą