Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

R. Paškausko IĮ

Kontaktinė informacija

R. Paškausko IĮ
Naujoji g. 8, LT-63249 ALYTUS
Alytus, Alytaus apskritis
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-610) 36429
El. paštas: [email protected]

Verslo aprašymas

Įmonės R. Paškausko IĮ veiklos vieta: Alytus, Alytaus apskritis.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra R. Paškausko IĮ telefono numeris?

R. Paškausko IĮ telefono numeris yra (8-610) 36429.
Q2

Kur yra R. Paškausko IĮ?

R. Paškausko IĮ adresas yra Naujoji g. 8, LT-63249 ALYTUS, Alytus, Alytaus apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis R. Paškausko IĮ kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su R. Paškausko IĮ telefono numeriu (8-610) 36429.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Naujoji g. 8, LT-63249 ALYTUS Alytus, Alytaus apskritis
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 63249

Įmonės vietovėje 63249: 26
Gyventojų skaičius: 518

Kategorijos

Shopping:  40 %
Restaurants:  18 %
Kita:  41 %

Vietovės Kodai

6:  57 %
315:  43 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 63249 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  53 %
Vyrų:  47 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą