Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Neriba grupė

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.

Kontaktinė informacija

Neriba grupė
Skaitmeninis pasaulis, UAB, Savanorių pr. 192, Kaunas, 44151 Kauno m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Istorinis telefonas: 8 700 88 088
Istorinės valandos: Rodyti
Tinklas: www.neriba.lt
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

pramonė
Pirkiniai »  Kompiuterių parduotuvėsMobiliųjų telefonų parduotuvės
Dalyvauja:
Mobiliųjų telefonų parduotuvės, Kompiuterių parduotuvės, Electronics Store
ISIC kodai
4741

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Neriba grupė?

Neriba grupė adresas yra Skaitmeninis pasaulis, UAB, Savanorių pr. 192, Kaunas, 44151 Kauno m. sav., Lithuania, Kauno apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis Neriba grupė atidarytas?

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
Neriba grupė yra atviras pr–pn 09:00–18:00; uždarytas št–sk .
Q3

Koks yra Neriba grupė žiniatinklio adresas (URL)?

Neriba grupė svetainė yra www.neriba.lt.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Skaitmeninis pasaulis, UAB, Savanorių pr. 192, Kaunas, 44151 Kauno m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 44151

Įmonės vietovėje 44151: 338
Gyventojų skaičius: 401

Kategorijos

Shopping:  36 %
Professional Services:  25 %
Industry:  16 %
Kita:  23 %

Vietovės Kodai

37:  55 %
6:  45 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 44151 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą