Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT

Kontaktinė informacija

Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT
S. Stanevičiaus g. 42, LT-07125 Vilnius
Gauti maršrutą
Telefonai: 8 800 20 050
Tinklas: www.maxima.lt
El. paštas: [email protected]
Faksas: (8-5) 247 9857
Facebook profilis: Apsilankymas
Instagram: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai.
pramonė
Maistas »  Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai
Dalyvauja:
Maisto prekių parduotuvė
ISIC kodai
4711

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT telefono numeris?

Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT telefono numeris yra 8 800 20 050.
Q2

Kur yra Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT?

Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT adresas yra S. Stanevičiaus g. 42, LT-07125 Vilnius, Vilniaus apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT telefono numeriu 8 800 20 050.
Q4

Koks yra Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT žiniatinklio adresas (URL)?

Maxima X, prekybos centras, UAB MAXIMA LT svetainė yra www.maxima.lt.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

S. Stanevičiaus g. 42, LT-07125 Vilnius
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 07125

Įmonės vietovėje 07125: 16
Gyventojų skaičius: 295

Kategorijos

Shopping:  21 %
Food:  16 %
Restaurants:  14 %
Local Services:  13 %
Medical:  11 %
Kita:  25 %

Vietovės Kodai

6:  67 %
5:  33 %
Kita:  0 %

Mikrorajonai

Fabijoniškės:  78 %
Užupis:  11 %
Žirmūnai:  11 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 07125 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą