Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Grožio namai Katilinė

Kontaktinė informacija

Grožio namai Katilinė
A. Juozapavičiaus pr. 112a, Kaunas, 45267 Kauno m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Valandos: Rodyti
Facebook profilis: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Grožio salonai.
pramonė
Grožio salonai ir Spa »  Grožio salonai
Dalyvauja:
Grožio salonai
ISIC kodai
9602

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Grožio namai Katilinė?

Grožio namai Katilinė adresas yra A. Juozapavičiaus pr. 112a, Kaunas, 45267 Kauno m. sav., Lithuania, Kauno apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis Grožio namai Katilinė atidarytas?

Grožio namai Katilinė yra atviras pr–pn 08:00–20:00; uždarytas št–sk .
Q3

Koks yra Grožio namai Katilinė žiniatinklio adresas (URL)?

Grožio namai Katilinė svetainė yra www.treatwell.lt.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 45267

Įmonės vietovėje 45267: 28
Gyventojų skaičius: 422

Kategorijos

Automotive:  21 %
Professional Services:  17 %
Beauty & Spas:  12 %
Kita:  50 %

Vietovės Kodai

6:  62 %
37:  38 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 45267 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą