Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA

Kontaktinė informacija

GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA
Konstitucijos pr. 16, I a., LT-09308, VILNIUS
Vilnius, Vilniaus apskritis
Gauti maršrutą

Verslo aprašymas

Įmonės GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA veiklos vieta: Vilnius, Vilniaus apskritis.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA telefono numeris?

GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA telefono numeris yra (8-5) 210 1715.
Q2

Kur yra GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA?

GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA adresas yra Konstitucijos pr. 16, I a., LT-09308, VILNIUS, Vilnius, Vilniaus apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su GOLDEN POINT, parduotuvė, UAB SOLMITA telefono numeriu (8-5) 210 1715.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Konstitucijos pr. 16, I a., LT-09308, VILNIUS Vilnius, Vilniaus apskritis
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 09308

Įmonės vietovėje 09308: 1.224
Gyventojų skaičius: 2.096
09308 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  36 %
Professional Services:  17 %
Kita:  47 %

Kaina

Nebrangus:  55 %
brangus:  25 %
vidutinis:  20 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

5:  57 %
6:  42 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Naujamiestis:  5 %
Šnipiškės:  86 %
Kita:  9 %
+

Vietovės Pašto Kodas 09308 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą