Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA

Kontaktinė informacija

DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA
Šilutės pl. 68, Klaipėda 95116, Lithuania
Gauti maršrutą
Valandos: Rodyti
Tinklas: www.dpd.com
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Transportas logistika.
pramonė
pramonė »  Transportas logistika
Dalyvauja:
Transportas logistika
ISIC kodai
5229

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA?

DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA adresas yra Šilutės pl. 68, Klaipėda 95116, Lithuania, Klaipėdos apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA atidarytas?

DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA yra atviras pr–sk 24 Valandos .
Q3

Koks yra DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA žiniatinklio adresas (URL)?

DPD siuntų terminalas Šilutės MAXIMA svetainė yra www.dpd.com.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Šilutės pl. 68, Klaipėda 95116, Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 95116

Gyventojų skaičius: 161

Kategorijos

Shopping:  42 %
Industry:  15 %
Food:  12 %
Postal Services:  12 %
Kita:  18 %

Vietovės Kodai

6:  67 %
46:  33 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 95116 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  54 %
Vyrų:  46 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą