Ši informacija gali būti ne naujausia ir yra skirta tik archyvavimo tikslams Sužinokite daugiau

Devalta, UAB

Kontaktinė informacija

Devalta, UAB
A. Mickevičiaus g. 8, LT-44312 Kaunas
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-37) 207122
Facebook profilis: Apsilankymas

Planas

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Devalta, UAB telefono numeris?

Devalta, UAB telefono numeris yra (8-37) 207122.
Q2

Kur yra Devalta, UAB?

Devalta, UAB adresas yra A. Mickevičiaus g. 8, LT-44312 Kaunas, Kauno apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis Devalta, UAB kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Devalta, UAB telefono numeriu (8-37) 207122.
Q4

Koks yra Devalta, UAB žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Devalta, UAB svetainės, bet Devalta, UAB galite rasti "Facebook".
+

Istorinė informacija

Senos verslo svetainės ir el. laiškai, kurių nebėra, tik informaciniais tikslais.
www.devalta.lt[email protected]
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

A. Mickevičiaus g. 8, LT-44312 Kaunas
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 44312

Įmonės vietovėje 44312: 99
Gyventojų skaičius: 919

Kategorijos

Professional Services:  24 %
Medical:  15 %
Shopping:  14 %
Education:  10 %
Kita:  37 %

Vietovės Kodai

37:  79 %
6:  21 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 44312 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą