Šī informācija var nebūt aktuāla un ir paredzēta arhīva nolūkiem Uzzināt vairāk

Rīgas 71 v-sk

Kontaktinformācija

Rīgas 71 v-sk
Iļģuciema iela 6
Rīga, Rīgas rajons, 1055
Saņemt Norādījumus.
Stundas: Rādīt
Foursquare: Apmeklējums
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Rīgas 71 v-sk atrodas Rīga, Rīgas rajons.

Jautājumi un atbildes

Q1

Kur atrodas Rīgas 71 v-sk?

Rīgas 71 v-sk atrodas Iļģuciema iela 6, Rīga, Rīgas rajons, 1055.
Q2

Kurās dienās Rīgas 71 v-sk ir atvērts?

Rīgas 71 v-sk ir atvērts
pirmdiena:no 08:00 līdz 19:00
otrdiena:no 08:00 līdz 21:00
trešdiena:no 08:00 līdz 20:00
ceturtdiena:no 08:00 līdz 22:00
piektdiena:no 09:00 līdz 21:00
sestdiena:no 10:00 līdz 15:00
svētdiena:no 10:00 līdz 13:00, no 17:00 līdz 18:00
Q3

Kāda ir Rīgas 71 v-sk tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Uzņēmuam Rīgas 71 v-sk nav norādīta tīmekļa vietne, taču varat atrast Rīgas 71 v-sk sociālajā plašsaziņas līdzeklī Foursquare.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Iļģuciema iela 6 Rīga, Rīgas rajons, 1055
+

Uzrakstīt atsauksmi