Šī informācija var nebūt aktuāla un ir paredzēta arhīva nolūkiem Uzzināt vairāk

Jameson Lounge

3,6 ★★★ 100+ atsauksmes

Kontaktinformācija

Jameson Lounge
8, 13. Janvara iela
Rīga, Rīgas rajons, 1050
Saņemt Norādījumus.
Stundas: Rādīt
Facebook profils: Apmeklējums
Twitter Barotne: Apmeklējums
Instagram: Apmeklējums
Foursquare: Apmeklējums
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Jameson Lounge atrodas Rīga, Rīgas rajons.
rūpniecība
Restorāni »  Bāri, krogi un krodziņi
Iesaistīts:
Lounge, Bāri, krogi un krodziņi
ISIC kodi
5630

Jautājumi un atbildes

Q1

Kur atrodas Jameson Lounge?

Jameson Lounge atrodas 8, 13. Janvara iela, Rīga, Rīgas rajons, 1050.
Q2

Kurās dienās Jameson Lounge ir atvērts?

Jameson Lounge ir atvērts
pirmdiena:no 12:00 līdz 22:00
otrdiena:no 14:00 līdz 22:00
trešdiena:no 14:00 līdz 22:00
ceturtdiena:no 14:00 līdz 22:00
piektdiena:no 15:00 līdz 00:00
sestdiena:no 15:00 līdz 00:00
svētdiena:no 13:00 līdz 22:00
Q3

Kāda ir Jameson Lounge tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Jameson Lounge tīmekļa vietne ir forumcinemas.lv.
+

Līdzīgi uzņēmumi tuvumā

+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

8, 13. Janvara iela Rīga, Rīgas rajons, 1050
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1050

Uzņēmumi LV-1050: 12 430
Iedzīvotāji: 18 113
LV-1050 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  24%
Restaurants:  13%
Professional Services:  11%
Cits:  52%

Cena

mērens:  44%
lēts:  42%
dārgs:  14%
ļoti dārgi:  1%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  68%
2:  31%
Cits:  1%

Apkaimes

Centra rajons:  59%
Centrs:  8%
Latgales priekšpilsēta:  15%
Old Riga:  9%
Cits:  8%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1050

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi

Biznesa atsauksmes

★★★★★Nav atsauksmju par VissArchive3,6★★★100+ atsauksmes citur

0 Pārskatu

Esiet pirmais, kas raksta atsauksmi.