Šī informācija var nebūt aktuāla un ir paredzēta arhīva nolūkiem Uzzināt vairāk

ALKO MARKET Brīvības 148A

Šis ieraksts ir atzīmēts kā slēgts.

Kontaktinformācija

ALKO MARKET Brīvības 148A
Brivibas street 148a, Rīga, LV-1012, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Vēsturiskais tālrunis: 68 301 122
Vēsturiskās stundas: Rādīt
Google kartes: Apmeklējums
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

rūpniecība
Pārtika
Iesaistīts:
Liquor Store
ISIC kodi
4722

Jautājumi un atbildes

Q1

Kur atrodas ALKO MARKET Brīvības 148A?

ALKO MARKET Brīvības 148A atrodas Brivibas street 148a, Rīga, LV-1012, Latvia, Rīgas rajons.
Q2

Kurās dienās ALKO MARKET Brīvības 148A ir atvērts?

Šis ieraksts ir atzīmēts kā slēgts.
ALKO MARKET Brīvības 148A ir atvērts pirmd.–svētd. no 10:00 līdz 22:00 .
Q3

Kāda ir ALKO MARKET Brīvības 148A tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

ALKO MARKET Brīvības 148A tīmekļa vietne ir www.alko-market.lv.
+

Līdzīgi uzņēmumi tuvumā

+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1012

Uzņēmumi LV-1012: 993
Iedzīvotāji: 7 942
LV-1012 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  28%
Professional Services:  15%
Cits:  57%

Cena

lēts:  70%
mērens:  19%
dārgs:  11%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  59%
2:  40%
Cits:  1%

Apkaimes

Brasa:  9%
Grīziņkalns:  10%
Latgales priekšpilsēta:  45%
Vidzemes priekšpilsēta:  29%
Cits:  7%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1012

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi