Šī informācija var nebūt aktuāla un ir paredzēta arhīva nolūkiem Uzzināt vairāk

SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius

Šis ieraksts ir atzīmēts kā slēgts.

Kontaktinformācija

SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius
Žemaičių pl. 23, Kaunas 48237, Lithuania
Kauņa, Kauņas apriņķis, 48237
Saņemt Norādījumus.
Vēsturiskais tālrunis: (8-5) 268 2800
Vēsturiskās stundas: Rādīt
Google kartes: Apmeklējums
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius atrodas Kauņa, Kauņas apriņķis.
rūpniecība
finanšu pakalpojumi
Iesaistīts:
Currency Exchange Service, Financial Planner
ISIC kodi
64196619

Jautājumi un atbildes

Q1

Kur atrodas SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius?

SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius atrodas Žemaičių pl. 23, Kaunas 48237, Lithuania, Kauņa, Kauņas apriņķis.
Q2

Kurās dienās SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius ir atvērts?

Šis ieraksts ir atzīmēts kā slēgts.
SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius ir atvērts pirmd.–piektd. no 08:30 līdz 17:00; slēgts sestd.–svētd. .
Q3

Kāda ir SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

SEB klientų aptarnavimo Šilainių skyrius tīmekļa vietne ir www.seb.lt.
+

Līdzīgi uzņēmumi tuvumā

+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Žemaičių pl. 23, Kaunas 48237, Lithuania Kauņa, Kauņas apriņķis, 48237
+

Uzņēmumi Pasta Indekss 48237

Uzņēmumi 48237: 36
Iedzīvotāji: 630

Kategorijas

Shopping:  31%
Financial Services:  20%
Restaurants:  14%
Medical:  11%
Cits:  23%

Pasta indekss

37:  58%
6:  42%
Cits:  0%

Apkaimes

Šilainiai:  100%
Cits:  0%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss 48237

Dzimums

Sieviete:  55%
Vīrietis:  45%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi