Šī informācija var nebūt aktuāla un ir paredzēta arhīva nolūkiem Uzzināt vairāk

Roberto laboratorija

Kontaktinformācija

Roberto laboratorija
Ukmergės g. 306a-60, Vilnius, 12102 Vilniaus m. sav., Lithuania
Pašilaičiai, Viļņas apriņķis, 12102
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: (8-626) 56566
Stundas: Rādīt
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Roberto laboratorija atrodas Pašilaičiai, Viļņas apriņķis.
rūpniecība
Medicīnisks
Iesaistīts:
Dental Laboratory
ISIC kodi
8620

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Roberto laboratorija tālruņa numurs?

Roberto laboratorija tālruņa numurs ir (8-626) 56566.
Q2

Kur atrodas Roberto laboratorija?

Roberto laboratorija atrodas Ukmergės g. 306a-60, Vilnius, 12102 Vilniaus m. sav., Lithuania, Pašilaičiai, Viļņas apriņķis.
Q3

Kurās dienās Roberto laboratorija ir atvērts?

Roberto laboratorija ir atvērts pirmd.–ceturtd. no 08:00 līdz 17:00; piektd. no 08:00 līdz 15:00; slēgts sestd.–svētd. .
Q4

Vai uzņēmumam Roberto laboratorija ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Roberto laboratorija, zvanot pa tālruni (8-626) 56566.
+

Līdzīgi uzņēmumi tuvumā

+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Ukmergės g. 306a-60, Vilnius, 12102 Vilniaus m. sav., Lithuania Pašilaičiai, Viļņas apriņķis, 12102
+

Uzņēmumi Pasta Indekss 12102

Uzņēmumi 12102: 61
Iedzīvotāji: 573
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss 12102

Dzimums

Sieviete:  54%
Vīrietis:  46%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi