Šī informācija var nebūt aktuāla un ir paredzēta arhīva nolūkiem Uzzināt vairāk

Normasta, UAB

Kontaktinformācija

Normasta, UAB
Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas
Kauņa, Kauņas apriņķis
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: (8-37) 210380
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Normasta, UAB atrodas Kauņa, Kauņas apriņķis.
rūpniecība
rūpniecība
Iesaistīts:
Building Construction Contractor
ISIC kodi
4100

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Normasta, UAB tālruņa numurs?

Normasta, UAB tālruņa numurs ir (8-37) 210380.
Q2

Kur atrodas Normasta, UAB?

Normasta, UAB atrodas Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas, Kauņa, Kauņas apriņķis.
Q3

Vai uzņēmumam Normasta, UAB ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Normasta, UAB, zvanot pa tālruni (8-37) 210380.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas Kauņa, Kauņas apriņķis
+

Uzņēmumi Pasta Indekss 47192

Uzņēmumi 47192: 111
Iedzīvotāji: 565

Kategorijas

Industry:  33%
Shopping:  24%
Cits:  43%

Pasta indekss

37:  60%
6:  40%
Cits:  0%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss 47192

Dzimums

Sieviete:  55%
Vīrietis:  45%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi