Šī informācija var nebūt aktuāla un ir paredzēta arhīva nolūkiem Uzzināt vairāk

HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG

Kontaktinformācija

HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG
Taikos pr. 141, LT-94284, KLAIPĖDA
Klaipēda, Klaipēdas apriņķis
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: (8-46) 276592
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG atrodas Klaipēda, Klaipēdas apriņķis. Šis uzņēmums darbojas šādā nozarē: Kafejnīcas.
rūpniecība
Restorāni »  Kafejnīcas
Iesaistīts:
Kafejnīcas
ISIC kodi
5610

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG tālruņa numurs?

HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG tālruņa numurs ir (8-46) 276592.
Q2

Kur atrodas HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG?

HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG atrodas Taikos pr. 141, LT-94284, KLAIPĖDA, Klaipēda, Klaipēdas apriņķis.
Q3

Vai uzņēmumam HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar HUANG KONG, kinų restoranas, UAB GNG, zvanot pa tālruni (8-46) 276592.
+

Līdzīgi uzņēmumi tuvumā

+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Taikos pr. 141, LT-94284, KLAIPĖDA Klaipēda, Klaipēdas apriņķis
+

Uzņēmumi Pasta Indekss 94284

Iedzīvotāji: 153

Kategorijas

Shopping:  53%
Restaurants:  12%
Cits:  35%

Pasta indekss

6:  54%
46:  43%
Cits:  3%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss 94284

Dzimums

Sieviete:  54%
Vīrietis:  46%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi